22 czerwca 2026

Co słychać?

Lubię zaglądać na bloga raz w roku.

Zwiedzać, przeglądać, wspominać dawne czasy.

Doceniać to, czego tutaj nauczyłam się i jak przydaje mi się to w życiu codziennym.

Z sentymentem patrzeć w przeszłość którą tu tworzyłyśmy. I trochę porównywać to, jak czasy zmieniły się. Czy na lepsze? 

Aż zapomniałam jak publikuje się posty na blogu. 

Co u Was słychać? 😄

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz